ثبت‌نام هفتمین جشنواره نهضت کتاب‌خوانی رضوی در سوادکوه با کد ویژه شهرستانی

پرینت
رئیس کتابخانه‌های عمومی سوادکوه

ثبت‌نام هفتمین جشنواره نهضت کتاب‌خوانی رضوی در سوادکوه با کد ویژه شهرستانی

رئیس کتابخانه‌های عمومی شهرستان سوادکوه از ثبت‌نام هفتمین جشنواره نهضت کتاب‌خوانی رضوی در سوادکوه با کد ویژه 126005 خبر داد.

مجید سبحانی عصر امروز در گفت‌و گو با سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه نیوز) و خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه هفتمین جشنواره نهضت کتاب‌خوانی رضوی به صورت ثبت‌نام انلاین یا مکتوب انجام می‌شود، گفت: اشاعه و ترویج فرهنگ رضوی، گسترش کتاب‌خوانی و آشنایی با زندگی و شیوه‌های رفتاری امامان معصوم از اهداف برگزاری جشنواره نهضت کتاب‌خوانی رضوی است.

رئیس کتابخانه‌های عمومی شهرستان سوادکوه به بخش‌های جشنواره نهضت کتاب‌خوانی رضوی اشاره کرد و با تقدیر از اطلاع‌رسانی فرماندار و امامان جمعه برای این طرح، افزود: بخش کودک، بخش نو‌جوان، جوان و بزرگ‌سال از بخش‌های این جشنواره کتاب‌خوانی است.

وی با بیان اینکه بخش‌های کودک و نو‌جوان هر‌کدام یک کتاب و بخش جوان و بزرگ‌سال از 4 کتاب، یک کتاب باید انتخاب شود، خاطر‌نشان کرد: هر شهرستان برای ثبت‌نام دارای یک کد است که کد اختصاصی شهرستان سوادکوه برای ثبت‌نام 126005 است که باید در برگه ثبت‌نام و یا در ثبت‌نام اینترنتی درج می‌شود و فایل کتاب‌ها هم قابل دریافت است.

سبحانی با اشاره به اینکه مهلت ثبت‌نام در هفتمین جشنواره نهضت کتاب‌خوانی رضوی تا 20 تیر‌ماه تمدید شد، گفت: در سال گذشته تعداد هزار نفر از سوادکوه در این طرح شرکت کرده بودند که 700 نفر به صورت آنلاین و 300 نفر به صورت مکتوب ثبت نام کردند و امسال 313 جایزه یک میلیون ریالی برای 313 نفر ازبرگزیدگان بخش انفرادی و 8 جایزه ویژه برای 8 خانواده در نظر گرفته شد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

892 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس