لزوم پیشنهاد طرح 4 ساله آینده زیرآب توسط شورای منتخب/به قلم سیاوش اسلامی/

پرینت
لزوم پیشنهاد طرح 4 ساله آینده زیرآب توسط شورای منتخب/به قلم سیاوش اسلامی/

برای جوانان برومند دیارم که در شورای شهر زیراب توانستند اعتماد مردم و افکارعمومی را برای اعتلا و سربلندی این دیار بسان گلی در بستان سبز شوند ومورد اعتماد آنان واقع شوند، جوانانی که در رقابت‌های این دوره شورای شهر به عنوان نسل برآمده از نسل چهارم انقلاب اسلامی، پرسشگر و مطالبه گر ظاهر شده اند و آنچه را که از عدم توسعه و پیشرفت محیطی را به عنوان سرفصلی از  عمل نکردن های نسل گذشته به چالش کشید و همواره بر این  توسعه نایافتگی معتقد بود که حاصل  نسل ما و ما قبل ما بوده است حال هم اکنون که شهروندان به پاس احترام سوالات و توانمندی شما اعتماد کرده اند باید مراقب باشید که حتما در آینده با سوالات شهروندان مواجه خواهید شد که به شما اعتماد کرده اند که با این اعتماد چه کرده اید و نیز چه گلی بر سر شهروندان خواهید زد و چه برنامه ای برای توسعه و پیشرفت شهر و رضایت شهروندان ارائه خواهید کرد.!؟

آنچه را که تاکنون گفته اید با انبوهی از این انتظارات کوچانده شده ی  از کارهای نکرده ی گذشته و لابد باید معجزه ای را به انتظار بنشینند !…حداقل کاری که باید در دستور کار قرار دهید طرح 4 ساله ی آینده زیراب را با نظرات کارشناسی و بهره گیری از توانمندان و سرآمدن سوادکوهی الزاما باید مطرح نمایید….

 

به نظر باید از همین الان این امید را در جامعه برای جوانان بیکار و مطالبه‌گر در نظر بگیرید که چه راهکاری را در اقناع  آنان پیشنهاد نمایید! ؟.

نگارنده باور دارد در محیط زندگی ادمیان بزرگترین رهاورد و سرمایه انسان آبرو و اعتبارو شرفش در نزد افکار عمومی است.

هیچ  وقت تلاش نکنید با اشتیاق به پولدار شدن به انسانی بی اعتبار و بی هویت بدل شوید!!!و تلاش نکنید تا با اغفال نمودن افکارعمومی خیانت در

اموال مردم و بیت المال متاعی را به زندگی خویش سوق دهید،پیشنهاد می کنم هرگزتلاش نکنید کسی از اقوام را در شهرداری به‌کارگیری کنید که این شروع بی اعتباری و بی اعتمادی در نزد مردم است هیچ وقت خود را در برابر پرسش های چالش برانگیز و آبروبربادده افکار عمومی قرار ندهید، صدای همه را بشنوید در توسعه و ساختن شهر، شهروندان و تحصیلکردگان را مشارکت دهید و در توسعه فرهنگی و تقویت بن مایه فرهنگ شهروندان زیرآبی تلاش کنیدکه هر چه در این بخش  سرمایه‌گذاری شود، مردم و جامعه ما برنده اند .

با شهروندان عهد نمایید که در برآوردن مطالبات آن‌ها هیچ کسر نخواهید گذاشت و در تخصیص بودجه ها نظرات کارشناسی را لحاظ خواهید کرد. گوشهای جوانان و مردم شهر ما با شما جوانان منتخب افکار عمومی خواهد بود و چشمان این جوانان در کنار ارائه طرح ها و برنامه تان نقش شب پای فرهنگ و اداب و سنن دیار ما را خواهد داشت.

به این موضوع بیشتر توجه کنید

باور کنیدمردمان همبسته زیرآب،  نمی‌خواهند دروغ بشنوند و نمی‌خواهند با ارائه بخشنامه و ارجاعات صد من یک غاز  زندگی سخت تری را با شما تجربه کنند و پیشنهاد میکنم هرگز در این دیار از موضع بالادست سخن نگویید زیرا به مفهوم واقعی انها مستحق ان نیستند بگذاریدپس از چهارسال از رفتن شما در اتمام دوران امانتداری تان،بگویند که خدا پدر و مادر شما را بیامرزد و به نیکی از شما یاد کنند،درست شبیه زندگی گذشتگان که همه ی به ارث برندگان آداب و سنن نیاکانمان و بزرگانمان ایم  و آنها را پاسبانی ایم ، و درست شبیه زندگی نسل پیشین با خاطرات خوبی که از شهردار  ۵۰ سال پیش زیراب مرحوم حاج عبدالعظیم زاهدی از خود به یادگار دارند.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

901 مطلب نوشته است .

یک نظر در “لزوم پیشنهاد طرح 4 ساله آینده زیرآب توسط شورای منتخب/به قلم سیاوش اسلامی/”

  • مجیدشیرزادسوادکوهی در 13 خرداد, 1396, 9:55

    درود بر استاد اسلامی عزیز،امانتداری توام با کسب اعتبار وهزینه ی آن درجهت خیرعمومی وجه مشخصه شخصیت والای جنابعالی است که در قلم شما تبلور دارد وبه نسل ما هدیه و ودیعه داده اید،سایه ی شما مستدام.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس