رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه: برنامه‌های ماه رمضان با محوریت محافل انس با قرآن در سوادکوه برگزار می‌شود

پرینت
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  سوادکوه: برنامه‌های ماه رمضان با محوریت محافل انس با قرآن در سوادکوه برگزار می‌شود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه از برگزاری برنامه‌های ماه رمضان با محوریت محافل انس با قرآن در سوادکوه خبر داد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، سید‌یوسف موسوی‌شیخ صبح امروز در جلسه برنامه‌ریزی برنامه‌های ماه رمضان، گفت: برنامه‌های متنوع در ایام ماه رمضان با محوریت محافل انس با قرآن در سوادکوه برگزار می‌شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی به جلسه هم‌اندیشی و هماهنگی با مسؤولان شهرستان و مراکز قرآنی برای برنامه‌های ماه رمضان خبر داد و افزود: برنامه‌های ماه رمضان در شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی به صورت ستادی و همکاری ادارات و نهاد‌ها اجرایی می‌شود.

وی به برخی از برنامه‌های ماه رمضان در سوادکوه اشاره و خاطر‌نشان کرد: برپایی نمایشگاه کتاب، عفاف و حجاب، محصولات فرهنگی، جشنواره کتابت وحی، نقاشی و قصه‌گویی قرآنی، مسابقات قرآنی، قرائت و جزء‌خوانی، تواشیح و سرود، جلسات و نشست‌های علمی با محوریت زندگی قرآنی و مهدویت از برنامه‌های ماه رمضان سال‌جاری است.

موسوی به اهداف برگزاری برنامه‌های ماه رمضان در شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی اشاره و اظهار کرد: هدف از برگزاری برنامه‌های ماه رمضان، بهره‌برداری از فیوضات ماه رمضان، گسترش انس با قرآن و ترویج سبک زندگی قرآنی برای همه افراد جامعه و با محوریت نسل جوان است.

موسوی‌شیخ خواستار همکاری و همراهی ادارات و نهاد‌های شهرستان‌های سوادکوه‌ و سوادکوه‌شمالی برای برگزاری برنامه‌های ماه رمضان شد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

894 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس