فرماندار سوادکوه:فضای جامعه آماده مشارکت گسترده در انتخابات است

پرینت
فرماندار سوادکوه:فضای جامعه آماده مشارکت گسترده در انتخابات است
فرماندار سوادکوه فضای جامعه را آماده مشارکت گسترده در انتخابات توصیف کرد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه نیوز)، عبدالجواد توحیدی‌مقدم ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی باید جدی‌تر مورد توجه قرار گیرد، گفت: ادارات و نهاد‌ها برای اقتصاد مقاومتی، برنامه اجرایی و عملیاتی خود را تدوین کنند.

فرماندار شهرستان سوادکوه به اولویت‌های فعالیت ادارات و نهاد‌ها اشاره کرد و با بیان اینکه پایان دولت یازدهم و آغاز فعالیت دولت دوازدهم، برنامه ششم توسعه و افق 1404 از اولویت‌های فعالیت‌ها است، افزود: توصیه و تاکید من این است که مدیران ادارات و نهاد‌ها، برنامه توسعه ششم را مطالعه و بند‌های مرتبط با وظایف خود را تعیین کنند.

وی افق 1404 را نقشه راه کشور توصیف و خاطر‎نشان کرد: مدیران ادارات و نهاد‌های شهرستان سوادکوه با مطالعه برنامه افق 1404 به برنامه‌ریزی اقدام کنند.

توحیدی‌مقدم با اشاره به اینکه از ظرفیت‌های مختلف برای تقویت نظام و نه تخریب دیگران، استفاده شود، اظهار کرد: امکانات مردم و نظام برای تقویت نظام اسلامی مورد استفاده قرار گیرد و تخریب، جایگاهی در قانون ندارد و تحلیل و نقد باید کارشناسی باشد و افکار عمومی دچار شک و تردید نشود.

رئیس شورای اداری شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه منابع مالی کشور مشخص است و کاندیدا‌های مختلف، قولی ندهند که توان تحقق نباشد و کاندیدا‌های شورای اسلامی شهر و روستا هم در حیطه وظایف قانونی خود سخن بگویند.

وی با بیان اینکه اصول قانون اساسی کشور ما بر انتخاب بالا‌تر‌ین تا پایین‌تر‌ین مسؤولان با اتکا بر آرای عمومی تاکید دارد، انتخابات را مانور بزرگ سیاسی و گفتمان عملی در پای صندوق‌های اخذ رأی ذکر کرد و افزود: با حضور در صندوق رأی، حرف خودمان را بیان می‌کنیم و اگر شرکت نکنیم، دیگرانی که در انتخابات رأی می‌دهند، برای ما شرایط را تعیین می‌کنند.

توحیدی‌مقدم با اشاره به اینکه افتخار ما آن است که در کشور، سالم‌تر‌ین انتخاب‌ها را برگزار می‌کنیم و مشارکت، امنیت، رقابت سالم و کیفیت انتخابات مهم است و فضای جامعه ما آماده مشارکت گسترده است، اظهار کرد: یک‌هزار و 500 نفر برای برگزاری انتخابات 29 اردیبهشت در شهرستان سوادکوه فعالیت می‌کنند.

امام جمعه پل‎سفید:
انتخابات در مسیر آرامش جامعه مورد استفاده قرار گیرد
امام جمعه پل‎سفید خواستار استفاده از انتخابات در مسیر آرامش جامعه شد.

حجت‌الاسلام احمد قربانی بعد از ظهر امروز در جمع مدیران ادارات و نهاد‌های این شهرستان با اشاره به اینکه مذهب و دین از غرایز بشری است، گفت: دین اسلام، دین آرامش است و 114 سوره قرآن با رحمت الهی آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه نزاع داخلی باعث ضعف در اتحاد می‌شود، افزود: کسانی که تریبون در اختیار دارند، رحمت و برادری را در جامعه توسعه دهند.

امام جمعه پل‎سفید سوادکوه ولایت فقیه را برای پیشگیری از ظلم توصیف کرد با اشاره به اینکه ولایت‌فقیه برای جلوگیری از دیکتاتوری است، خاطر‌نشان کرد: انتخابات را برای دست‌یابی به آرامش در جامعه مورد استفاده قرار دهیم.

قربانی با بیان اینکه اعضای هیأت اجرایی و نظارت نباید در جاهایی دیده شوند که اعتماد رأی‌دهندگان دچار تردید شود، گفت: عدل و عقل به عنوان شاخص‌های فرد مؤمن است و هر‌دو را باید در مسیر آرامش قرار دهیم.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس