مشاور امور بانوان فرمانداری سوادکوه: بانوان برنامه‌های کاندیدا‌ها را با هوشیاری رصد کنند

پرینت
مشاور امور بانوان فرمانداری سوادکوه: بانوان برنامه‌های کاندیدا‌ها را با هوشیاری رصد کنند
مشاور امور بانوان فرمانداری شهرستان سوادکوه خواستار رصد برنامه‌های کاندیدا‌ها در مسیر حقوق زنان شد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه( سوادکوه نیوز)، عاطفه مرادیان در جلسه رابطان امور بانوان ادارات و نهاد‌های این شهرستان با اشاره به اینکه رأی‌دادن در نظام مردم سالاری دینی همان‌طور که بار‌ها از سوی رهبر فرزانه انقلاب و امام راحل بیان شد یک تکلیف شرعی است، گفت: همه ما باید تلاش کنیم تا با مشارکت حداکثری زمینه را برای امنیت  و سلامت و همراه با آرامش در کشور فراهم کنیم.

وی افزود: مهم‌تر‌ین عامل توسعه یا عقب‌ماندگی هر جامعه، نیروی انسانی آن است و نیروی انسانی متشکل از مردان و زنانی است که با استفاده از امکانات طبیعی و سرمایه‌های ملی در زمینه‌های مختلف به تلاش و تکاپو می‌پردازند و در عرصه‌های مختلف سیاسی و اجتماعی شرکت کردند.

مشاور امور بانوان فرمانداری شهرستان سوادکوه خاطر‌نشان کرد: زنان با درایت و هوشیاری، برنامه‌های کاندیدا‌ها را رصد کنند و از رأی به افرادی که دیدگاه‌های آنان با اندیشه‌ها و سیاست‌های انسانی و اجتماعی زنان در تعارض است، خودداری کنند.

*لزوم ایجاد شور انتخاباتی در مردم

معاون فرماندار سوادکوه نیز با اشاره به اینکه مملکتی که با خون هزاران شهید به ثمر رسید متعلق به تک‌تک ما است، افزود: بینش و بصیرت و هم‌دلی و اتحاد مردم همراه با ولایت فقیه را تضمین‌کننده حیات است.

عین‌الله طالبی به نقش زنان در انقلاب اسلامی اشاره کرد و ادامه داد: زنان در پیروزی و همراهی در همه دوران انقلاب اسلامی حضوری پر‌رنگ داشتند.

وی گفت: وظیفه رابطان ادارات فارغ از هر گونه جناح و دسته‌بندی سیاسی، ایجاد شور انتخاباتی در مردم است.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس