امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی: برخی از دولت‌های کشور‌های اسلامی گاو شیر‌ده امریکا و رژیم صهیونیستی شدند

پرینت
امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی: برخی از دولت‌های کشور‌های اسلامی گاو شیر‌ده امریکا و رژیم صهیونیستی شدند
امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی برخی از دولت‌های کشور‌های اسلامی را گاو شیر‌ده امریکا و رژیم صهیونیستی توصیف کرد.
به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه نیوز)، حجت الاسلام محمد مهدوی در خطبه‌های نماز جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه بدون تقوا و دوری از گناهان نمی‌توان منتظر امام زمان(عج) بود، گفت: امام زمان(عج) نور خدا است و صفحات زندگی ما زیر نظر او است و منتظران ایشان باید پایبند به احکام دینی باشند و دیگران را هم دعوت به اعمال نیک کنند تا بر سربازان آن حضرت افزوده شوند.
امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی با تیریک ولادت امام عصر(عج) و با بیان اینکه صحنه کنونی جهان، صحنه مقابله استضعاف با استکبار است، افزود: امروز استکبار با سر‌کردگی امریکا و استضعاف با حمایت جمهوری اسلامی ایران در رویارویی هم قرار دارند و این مقابله سرنوشت‌سازی است و اگر همراه با ایمان و اجرای احکام الهی باشد همراه با پیروزی عظیم است.
وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جمع پاسداران دانشگاه امام حسین، خاطر‌نشان کرد: کاندیدا‌های ریاست‌جمهوری باید تلاش خود را برای معیشت مردم برنامه‌ریزی کنند و دشمنان در تلاش هستند تا مردم را در برابر نظام قرار دهند.
مهدوی به روز اشغال فلسطین اشاره کرد و با بیان اینکه تاسیس رژیم صهیونیستی با بی‌هویتی مسلمانان همراه بود، گفت: برخی از دولت‌های کشور‌های اسلامی به جای مقابله با رژیم صهیونیستی، گاو شیر‌ده امریکا و اسرائیل شدند.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس