دبیر جبهه نیروهای مردمی انقلاب اسلامی مازندران در سوادکوه: دولت یازدهم ثروتمند‌تر‌ین دولت بعد از انقلاب است/به پوریای‌ولی در عرصه سیاست نیازمند هستیم

پرینت
دبیر جبهه نیروهای مردمی انقلاب اسلامی مازندران در سوادکوه:

رئیس‌جمهور باید نماد احترام به قانون باشد

دولت یازدهم ثروتمند‌تر‌ین دولت بعد از انقلاب است/به پوریای‌ولی در عرصه سیاست نیازمند هستیم

سخنگوی «جمنا» مازندران با اشاره به اینکه رئیس‌جمهور باید نماد احترام به قانون باشد، دولت یازدهم را ثروتمند‌تر‌ین دولت بعد از انقلاب توصیف کرد و از نیازمندی به پوریای‌ولی در عرصه سیاست خبر داد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه نیوز)، محمد اسماعیل امامزاده دیشب در جمع مردم شهر‌های زیراب و پل‌سفید با اشاره به اینکه تحت تاثیر دروغ و مهندسی انتخابات قرار نگیریم، گفت: دشمن بیش از ما به اهمیت انتخابات واقف است و بیشتر از ما برای آن هزینه می‌کند.

سخنگوی جبهه مردمی نیرو‌های انقلاب اسلامی مازندران با اشاره به اینکه تیم‌های عملیات روانی در هفته‌های اخیر فعال شده است و دروغ را به صورت پیچیده بیان می‌کند، افزود: دروغ های مختلف بیان می‌شود و لازم است در این مورد حساس باشیم.

امام‌زاده با اشاره به اینکه همه چیز انقلاب ما بر پایه اسلام است و رقابت باید بر پایه اخلاق و حضور افراد برای افزایش سطح معنویت جامعه باشد.

وی با اشاره به اینکه کشوری در تراز خواسته های امام زمان(عج) باشیم و پیامبر گرامی اسلام معتقد است که فردی مسئولیتی را بپذیرد که فرد دیگری از او شایسته‌تر باشد و از مسئولیت کنار نکشد، به خدا و پیامبر و مومنین خیانت می‌کنند، خاطرنشان کرد: قرار است رئیس جمهور انتخاب کنیم که به فرموده امام راحل، عصاره همه فضیلت‌های ملت ایران باشد و نباید برای دست‎یابی به هدف به دروغ متوسل شد و برای اثبات خود نباید دیگران را نفی کنیم.

این فعال فرهنگی و سیاسی با اشاره به اینکه به پوریای‌ولی در عرصه سیاست نیازمند هستیم و افرادی که در نظام مسؤولیت داشتند به عنوان مطالبه‌گر نظام شدند و فعالیت‌ها باید شفاف باشد و نه برای هر کاری مهر محرمانه زده شود.

امام‌زاده به موضوع برجام اشاره کرد و با بیان اینکه  رئیس جمهور، وزیر امور خارجه، تخت‌روانچی و عراق‌چی از همه مسائل برجام اطلاع داشتند و در طول ۱۴ ماه بزرگان نظام، اطلاعات اندکی در مورد برجام داشتند، اظهار کرد: در طرح 2030 چوب حراج بر مهمتر‌ین محور تربیتی جامعه زده شد و تربیت نسل آینده به یونسکو با اندیشه‌های لیبرالیستی فرهنگی سپردند.

وی با اشاره به اینکه جریانی که نگاه به بیرون دارد و معتقد است که با اندیشه های امام راحل نمی‌توان به توسعه رسید، حود را در سال 1376 عرضه کرد و لابی با کشورهای خارجی انجام شد و طراحی انقلاب مخملی در چند کشور تست و سپس برای اجرا در ایران برنامه‌ریزی شد، افزود: رئیس‌جمهور باید نماد احترام به قانون باشد و چه طور کسی که ۱۳ سال دبیر شورای عالی امنیت ملی بود به بحث‌های قومیتی در ایران آگاه است، مطالبی بر خلاق اتحاد قومیت‌ها بیان می‌کند.

امام زاده با بیان اینکه چرا دولت خود را با دولت گذشته مقایسه می‌کند و هر کس باید متناسب با شعارهای خود سنجیده شود به سطح بیکاری ۱۲.۸ درصدی اشاره کرد و گفت: ضریب امنیت ملی و مشارکت در انتخابات جامعه کاهش پیدا کرد و ضریب مشارکت مردم تهران در انتخابات مجلس به ۲۶ درصد کاهش یافت.

این فعال فرهنگی و سیاسی با بیان اینکه عرصه انتخابات، عرصه پاسخگویی است و محلی کف و سوت برای عملکرد‌ها نیست، گفت: برخی از کارشناسان تیم اقتصادی دولت از آن جدا شدند و برخی‌ها که کاسب‌کار تحریم بودند و یا برخی «خواص‌خوار‌ها» باعث عدم اجرای برنامه‌های اقتصادی شدند.

امام‌زاده با اشاره به اینکه قول‌های اقتصادی سید ابراهیم رئیسی و محمد‌یاقر قالیباف بر طبق تحقیقات میدانی و دانشگاهی بیان شد و اجرا‌شدنی است، دولت یازدهم را پر‌درآمد‌ترین و ثروتمند‌تر‌ین دولت بعد از انقلاب ذکر کرد و با بیان اینکه ۲۴۶ دانشمند در حوزه مراکز اقتدار‌ساز و پژوهش‌های هوافضا و سایر حوزه ها بیکار شدند و گفت:120 نفر از دانشمندان ما جذب امارات و بقیه جذب کشور‌های اروپایی و امریکا شدند.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

894 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس