-امام جمعه پل‌سفید سوادکوه:فعالیت‌های تبلیغاتی انتخابات در مسیر تقویت نظام اسلامی باشد

پرینت
امام جمعه پل‌سفید سوادکوه:

فعالیت‌های تبلیغاتی انتخابات در مسیر تقویت نظام اسلامی باشد

امام جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به اهمیت انتخابات خواستار آن شد که فعالیت‌های تبلیغاتی انتخابات در مسیر تقویت نظام اسلامی باشد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی سوادکوه نیوز(اخبار سوادکوه)، حجت الاسلام احمد قربانی در خطبه‌های نماز جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به اهمیت فعالیت معلمان، گفت: معلمان با کودکان و نو‌جوانان ما سرو‌کار دارند و ادارات و نهاد‌ها همکاری لازم با معلمان برای تعلیم و تربیت داشته باشند.

امام جمعه پل‌سفید سوادکوه بر اهمیت انتخابات اشاره کرد و با بیان اینکه باید تلاش کنیم تا انتخابات، کشور را دچار اختلاف و هزینه نکند، افزود: سعی کنیم در کشوری که دشمنان قسم‌خورده دارد از تخریب دوری کنیم و اختلاف در جامعه‌ای اتفاق بیافتد، آن جامعه به نابودی کشانده می‌شود.

وی با بیان اینکه انتخابات یک اصل است، خاطر‌نشان کرد: به بیان مقام معظم رهبری، انتخاب مردم و رسیدگی به مشکلات آنان در مردم‌سالاری دینی مورد توجه است که باید به آن توجه شود.

قربانی با انتقاد بر اینکه در برخی موارد بیان می‌شود که نظام، کاری برای مردم انجام نداد که این سخن در مسیر جنگ نرم علیه کشور قرار دارد و آثار سازندگی در همه جای کشور وجود دارد و همه دولت‌ها به اندازه خود برای کشور کار کردند، اظهار کرد: برخی برای رأی‌آوری خود سخنانی مطرح می‌کنند که دود آن به چشم ملت می‌رود.

خطیب جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به اینکه حضور حداکثری در صندوق‌های رأی باید مورد برنامه‌ریزی قرار گیرد و در اولویت انتخابات شورا‌های اسلامی و ریاست‌جمهوری باشد، افزود: ما موظف هستیم از رئیس‌جمهوری که با توشیح حکم مقام معظم رهبری انتخاب شد، حمایت کنیم.

قربانی، گفت: فعالیت‌های تبلیغاتی انتخابات در مسیر تقویت نظام اسلامی باشد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

894 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس