امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی: معدن‌دارانی هستند که علم معدن ندارند

پرینت
امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی: معدن‌دارانی هستند که علم معدن ندارند

امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی با اشاره به حادثه معدن استان گلستان از وجود معدن‌دارانی خبر داد که علم معدن ندارند.

به گزارش سایت خبری تحلیلی سوادکوه نیوز(اخبار سوادکوه)، حجت الاسلام محمد مهدوی با اشاره به اینکه خود‌سازی در گرو مبارزه با هوا و هوس به دست می‌آید، گفت: اصلاح امور و بخشش گناهان با قول درست به دست می‌آید.

امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی با بیان اینکه مؤمن یک بام و دو هوا صحبت نمی‌کند و اگر قرار است جلوی خلاف گرفته شود و یا عیب‌ها بیان شود با همه به صورت یکسان برخورد شود، افزود: علت اینکه در زمانی گرد و غبار‌ها را آنقدر ریز می‌بینند که به چشم نمی‌آید و روز دیگر همین گرد و غبار تبدیل به گلوله می‌شود و چرا کسانی که با پول و استعمار رأی می‌خرند با آنها برخورد نمی‌شود و این مطالب اگر چه برای من ضرر دارد ولی برای خدا بیان می‌کنم.

خطیب جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی با اشاره به تسلیت مقام معظم رهبری برای کشته‌شدگان معدن در استان گلستان، خاطر‌نشان کرد: متاسفانه معادن به اهلش سپرده نمی‌شوند و معدن‌دارانی هستند که علم معدن ندارند.

مهدوی با تیریک ولادت حضرت علی اکبر(ع) و لزوم الگو‌برداری جوانان از وی، اظهار کرد: پیامبر و ائمه معصوم به عنوان الگوی حضرت علی اکبر(ع) بودند و شخصیت او در توجه به دین و دین‌مداری بود.

امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی با اشاره به سخنان شاه عربستان درباره ایران و پاسخ وزیر خارجه اسبق امریکا درباره واکنش ایران، گفت: نظام اسلامی ما تا ظهور امام زمان ماندگار است.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

955 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس