امام جمعه زیراب سوادکوه خواستار شد؛ لزوم تقبل پیگیری برای انتخاب اصلح توسط مردم

پرینت
امام جمعه زیراب سوادکوه خواستار شد؛ لزوم تقبل پیگیری برای انتخاب اصلح توسط مردم

امام جمعه زیراب سوادکوه خواستار لزوم تقبل پیگیری برای انتخاب اصلح توسط مردم شد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی سوادکوه نیوز(اخبار سوادکوه)، حجت الاسلام محمد‌زمان رضایی در خطبه‌های نماز جمعه زیراب سوادکوه با اشاره به اهمیت انتخابات و بیانات مقام معظم رهبری درباره آن، گفت: فرد مسلمانان علاوه بر انتخاب درست در زندگی فردی برای زندگی اجتماعی خود هم نیاز به انتخاب درست دارد.

امام جمعه زیراب سوادکوه به برخی از شاخص‌های انتخاب مناسب اجتماعی اشاره کرد و افزود: در انتخابات کسی بر‌گزیده شود که درک و درد خدمت‌رسانی، درد دین داشته باشد و عادل و عالم باشد.

وی بر انتخاب اصلح توسط مردم اشاره کرد و با بیان اینکه زحمت و پیگیری انتخاب اصلح باید توسط مردم تقبل شود، خاطر‌نشان کرد: سپردن سر‌نوشت کشور و بخش عمده‌ای از امکانات کشور به یک فرد یا مجموعه‌ای افراد در انتخابات به دست می‌آید.

خطیب جمعه زیراب سوادکوه، شرکت در انتخابات و برگزیدن فرد مورد نظر را مسئله دین، خدا و ادای تکلیف توصیف و اظهار کرد: در نظر‌داشتن رضایت الهی باید در اولویت فرد برای رأی به افراد باشد.

رضایی با تسلیت جان‌سپردن عده‌ای از هموطنان ما در معدن استان گلستان به پیام مقام معظم رهبری اشاره کرد و برای کشته‌شدگان عفو الهی و بازماندگان، صبر الهی را خواستار شد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس