کد خبر: 1848 | زمان مخابره: ۹:۲۷:۵۰ - چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۱ | ارسال نظر مسدود است. | دفعات مشاهده : 560 views | |

سوادکوه؛ رتبه دوم تولید عسل مازندران را کسب کرد

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سوادکوه:

سوادکوه؛ رتبه دوم تولید عسل مازندران را کسب کرد

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سوادکوه با اشاره به وجود 45 هزار کلونی زنبور عسل در سوادکوه، گفت: سوادکوه با تولید 250 تن عسل رتبه دوم تولید عسل مازندران را کسب کرد.

به گزارش سوادکوه نیوز، مدیر جهاد کشاورزی سوادکوه در شورای فرهنگ عمومی شهرستان با تاکید بر لزوم نهادینه شدن اصلاح الگوی مصرف در فرهنگ عمومی، گفت: نامگذاری سال جاری به سال؛ تولید ملی، حمایت از سرمایه و کار ایرانی به دلیل دغدغه مقام معظم رهبری برای نهادینه کردن تولید ملی است.

اصغر خدادادی با اشاره به اینکه سوادکوه می تواند منطقه پایلوت تولید محصولات ارگانیک در بالا دست باشد، افزود: تولید محصولات ارگانیک از سیاست های وزارت جهاد کشاورزی است.

وی تولید 16 محصول مختلف در استان مازندران را بیانگر توان این استان در کشاورزی توصیف کرد و افزود: آموزش در بخش کشاورزی به همراه بسته های حمایتی و تشویقی در دستور کار ما قرار دارد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سوادکوه با اشاره به رتبه دوم سوادکوه در تولید عسل مازندران، خاطر نشان کرد: 45 هزار کلونی زنبور عسل در سوادکوه وجود دارد که در فصول مختلف در مناطق مختلف طبیعی و جغرافیایی حضور دارند.

خدادادی، افزود: سوادکوه با تولید سالانه 250 تن عسل رتبه دوم مازندران را بعد از بابل داراست.

 

" title="Digg this!"target="blank">Digg This! PrintFriendly and PDFPrint Friendly
" title="Bookmark on Delicious"target="_blank"> Bookmark on Delicious Bookmark on Delicious Bookmark on Delicious Bookmark on Delicious
ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

7229988 video/mp4 
آخرین خبرها