کد خبر: 1361 | زمان مخابره: ۱:۴۰:۴۴ - چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۱ | ارسال نظر مسدود است. | دفعات مشاهده : 667 views | |

همایش ملی “پژوهش‌های آبزیان” در سوادکوه برگزار می‌شود

 رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سوادکوه:همایش ملی “پژوهش‌های آبزیان” در سوادکوه برگزار می‌شود

 به گزارش سوادکوه نیوز، محمد احمدی بعدازظهر امروز در جلسه پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه با اشاره به این مطلب که برگزاری همایش‌هایی با موضوع‌های مربوط به آبزیان به عنوان یک همایش کاربردی محسوب می‌شود، گفت: همایش ملی “پژوهش‌های آبزیان و اکوسیستم‌های آبی” در 24 و 25 آبان ماه سال جاری در دانشگاه آزاد واحد سوادکوه برگزار می‌شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه افزود: با استفاده از اساتید متخصص، محورهای کلی همایش در پنج محور تعیین و برای علاقمندان به شرکت در این همایش اعلام شده است.

وی به محورهای همایش ملی “پژوهش‌های آبزیان و اکوسیستم‌های آبی” اشاره کرد و گفت: بیولوژی و اکولوژی آبزیان و اکوسیستم‌های آبی، بیوتکنولوژی تکثیر و پرورش آبزیان، بهداشت و بیماری‌های آبزیان، آلاینده‌ها و آبزیان و تکنولوژی فراورده‌های غذایی آبزیان از محورهای همایش امسال است.

دبیر نخستین سمینار ملی امنیت غذایی دانشگاه آزاداسلامی واحد سوادکوه سال 1390 به زمان ارسال مقالات این همایش ملی اشاره و خاطرنشان کرد: 31 مرداد ماه آخرین فرصت ارسال مقالات در این همایش در نظر گرفته شده است و علاقمندان می‌توانند برای ارسال مقالات به آدرس الکترونیکی savadkoohconference.com/aqua2012 مراجعه کنند.

" title="Digg this!"target="blank">Digg This! PrintFriendly and PDFPrint Friendly
" title="Bookmark on Delicious"target="_blank"> Bookmark on Delicious Bookmark on Delicious Bookmark on Delicious Bookmark on Delicious
ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

7229988 video/mp4 
آخرین خبرها