کد خبر: 1275 | زمان مخابره: ۱۱:۰۲:۴۷ - جمعه ۱۹ خرداد ۱۳۹۱ | ارسال نظر مسدود است. | دفعات مشاهده : 539 views | |

برکات و آثار فعالیت های بسیج سازندگی در کشور مشهود و قابل توجه است.

معاون فرماندار سوادکوه:

بیش از 6 هزارو 600 نفر در طرح های بسیج سازندگی سوادکوه همکاری خواهند کرد

به گزارش سوادکوه نیوز، لهراسب رحمتی در جلسه بسیج سازندگی شهرستان سوادکوه با اشاره به این مطلب که  تشکیل بسیج سازندگی با تدبیر مقام معظم رهبری و با هدف استفاده از نیروی نشاط و شادابی جوانان برای سازندگی کشور در اوقات فراغت، تشکیل شده است، گفت:برکات و آثار فعالیت های بسیج سازندگی در کشور مشهود و قابل توجه است.

معاون فرماندار سوادکوه به عرصه های فعالیت های بسیج سازندگی اشاره کرد و افزود: اردوهای جهادی، خدمات رسانی، بهسازی و زیبا سازی مدارس، منابع طبیعی، بهداشت و سلامت، فنی – آموزشی و علمی – آموزشی از عرصه های فعالیت در بسیج سازندگی است.

وی، خدمات رسانی و محرومیت زدایی، غنی سازی و استفاده بهینه از اوقات فراغت، زمینه سازی اشتغال موقت را از ثمرات بسیج سازندگی ذکر کرد و افزود: اثرات مختلف فرهنگی و اجتماعی علمی این طرح موجب اثر بخشی قابل توحه آن را فراهم کرده است.

رحمتی از برنامه ریزی برای حضور 6610 نفر در طرح های بسیح سازندگی سوادکوه خبر داد و گفت: همکاری و هماهنگی ادارات و نهادهای شهرستان سوادکوه در عملی کردن اهداف بسیج سازندگی مورد انتظار ماست.

معاون فرماندار سوادکوه خواستار همراهی و همکاری ادارات و نهادها برای اجرایی شدن طرح های بسیج سازندگی سوادکوه شد و افزود: اموزش و پرورش، منابع طبیعی، شبکه بهداشت، دهیاران، فنی و حرفه ای و مراکز آموزشی و علمی شهرستان در این زمینه همراهی لازم را انجام دهند.

در ادامه این جلسه ابوالحسن جعفری مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقامت بسیج شهرستان سوادکوه به بیان گزارشی از عملکرد و برنامه های بسیج سازندگی سوادکوه ارائه داد.

" title="Digg this!"target="blank">Digg This! PrintFriendly and PDFPrint Friendly
" title="Bookmark on Delicious"target="_blank"> Bookmark on Delicious Bookmark on Delicious Bookmark on Delicious Bookmark on Delicious
ارسال نظر براي اين مطلب مسدود شده است.

7229988 video/mp4 
آخرین خبرها